Akhisar Galericiler Sitesi Oto Alım-Satım Merkezi

Ahkisar Belediyesi tarafından, Akhısar-İzmir karayolu üzerinde, şehre 4 km. uzaklıkta, 25.000 metrekare arsa üzerine 97 adet işyeri, 1 sosyal hizmetler binası olarak inşa edilen Akhisar Galericiler Sitesi, 1997 yılında hak sahiplerine teslim edilmiştir. Aynı yıl faaliyetlerine başlayan, yaklaşık 1.000 araç kapasitesi bulunan Galericiler Sitesi esnafı, 1997 yılından günümüze yurdumuzun her yerinde yaptığı satışlarla ismini duyurmuştur.

Sitemiz, bol araç çeşidi sunarak ve ilkeli esnaflık anlayışı ile güvenin tek adresi olmayı başarmıştır. Siz müşterilerimizin güvenli alışveriş yapabilmesi için site içerisinde ekspertiz hizmeti özel bir firma tarafından verilmektedir. Anlaştığınız aracı güvenle kontrol ettirebilirsiniz. Siteye ulaşım, Ulucami-Trafik minibüs hattını kullanarak sağlayabilirsiniz.

Ayrıca site sosyal tesislerinde bulunan cami, market, kafeterya, lokanta ve berber gibi hizmetlerimizden yararlanabilir, havuz başında dinlenebilirsiniz. Yönetim Kurulu olarak her türlü dilek ve şikayetlerinizi dinlemeye hazırız.

Yönetim Kurulu Başkanı

Baykal ŞAHİN

Başkan Vekili Muhasip Üye
Recep ÇATILI Ramazan YALPI
Yönetim Kurulu Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi
Mustafa GÜRLEK Ceyhun ORTANCA
2013 © Akhisar Galericiler Sitesi
Powered by Erbay Bilgilsayar